Скликання чергової десятої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 17.05.2021 17:27

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  17 травня  2021 року                                                     №  113-ОД

Про скликання чергової десятої  сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати чергову десяту сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання 27 травня  2021 року о 10.00 год. в  залі засідань   адмінприміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії №3 від 03 грудня 2020р. «Про регламент Кременецької міської ради восьмого скликання»

Доповідає:  Олена ТАРТАК – начальник юридичного відділу

1.  Про утворення комісії щодо звільнення громадян від оплати за надання соціальних послуг

.          Доповідає:  :  Микола МАТВІЮК – заст.  з питань діяльності виконавчих органів ради

1. Про  передачу з балансу Кременецької міської ради на баланс та оперативне управління  об’єктів незавершеного будівництва.

Доповідає:  : Алла СТЕЦЮК  –  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної власності.

1. Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є в комунальній власності Кременецької міської територіальної громади.

Доповідає:  Алла СТЕЦЮК  –  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної власності   .

1. Про надання згоди на передачу об’єктів нерухомого майна у державну власність.

Доповідає: Алла СТЕЦЮК  –  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної власності

1. Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності Кременецької міської територіальної громади та внесення змін до Переліку другого типу об’єктів оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

1. Про затвердження звіту директора КНП «Кременецький ЦПМСД»  КМР про роботу підприємства за 2020 рік.

Доповідає:   Віталій КОРНІЙЧУК - директор КНП «Кременецький ЦПМСД» КМР

1. Про затвердження Статуту Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецької міської ради Тернопільської області в новій редакції.

Доповідає Наталія ЩЕРБАТЮК – начальник відділу освіти

1.  Про затвердження звіту директора КНП «Кременецька опорна лікарня»

Доповідає: Павло КІСІЛЬ - директор КНП «Кременецька опорна лікарня»

1.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кременецької міської ради в новій редакції.

Доповідає Наталія ЩЕРБАТЮК – начальник відділу освіти

1. Про затвердження акту прийому-передачі незавершеного капітального будівництва об’єкту «Будівництво гаража на вул. Шевченка 27 в с. Білокриниця Кременецького району Тернопільської області».

1. Про безоплатну передачу транспортного засобу

1.   Про безоплатну передачу основних засобів та інших необоротних активів

Доповідає:   Начальник фінансового відділу  Зоряна НІКОЛАЙЧУК

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської       територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає:  Надія ГУРЧИК  – заступник начальника фінансового управління.

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Доповідає:  Надія ГУРЧИК  – заступник начальника фінансового управління.

1. Про внесення змін до рішення міської ради №840 від 27.04.2021 року « Про прийняття майна державної власності з метою його використання та взяття зобов’язань використовувати майно за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність»

Доповідає: Наталія БУГРАК - начальник центру надання адміністративних послуг

1. Про затвердження угод, договорів, укладених міським головою в міжсесійний період.

Доповідає:  Олена ТАРТАК – начальник юридичного відділу

1.  Про передачу на баланс вуличного комітету «Білокриниця-Водограй» водонапірної башти

Доповідає:  Олександр ПУРДИК - начальник відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури, управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин

1.  Про передачу на баланс вуличного комітету «Білокриниця-Парк» водонапірної башти

1.  Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової десятої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                               Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Ігор ОСТАПЧУК