Відкриття віддаленого робочого місця спеціаліста ГУПФУ в Тернопільській області в с. Дунаїв

Дата: 19.05.2021 16:48

Сьогодні 19 травня відбулось відкриття віддаленого робочого місця спеціаліста ГУПФУ в Тернопільській області, яке буде розташоване в с. Дунаїв Кременецької ОТГ .

У відкритті прийняли участь: міський голова - Смаглюк Андрій Миколайович, перший заступник міського голови- Маринюк Олександр Сергійович, староста - Плетюк Сергій Анатолійович, начальник відділу обслуговування громадян № 6 ГУПФУ в Тернопільській області - Палій Людмила Володимирівна та начальник відділу з питань відрахувань з пенсій ГУПФУ в Тернопільській області - Костюк Наталія Анатоліївна.

Відкриття віддаленого робочого місця дасть змогу близько 800-та пенсіонерам з навколишніх сіл отримати усі консультації та послуги по пенсійному забезпеченні безпосередньо в приміщенні бувшої сільської ради с. Дунаїв.

Графік прийому та обслуговування громадян буде погоджено з старостою та доведено до мешканців навколишніх сіл.