Зустріч керівництва Кременецької громади з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм (Думенко).

Дата: 20.05.2021 16:44

Сьогодні  20 травня 2021 року на кордоні Тернопільської та Рівненської областей відбулась зустріч керівництва Кременецької громади з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм (Думенко).

Митрополит Епіфаній закликав всіх віруючих звернутися до Всевишнього з молитвою про захист життя і здоров'я кожної людини, надання допомоги в боротьбі з пандемією, про лікарів і всіх, хто жертовно служить ближнім, про зцілення хворих, про мудрість і наснагу в прийнятті практичних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу в Україні та світі.