Про розгляд електронної петиції

Дата: 25.05.2021 15:54

На електронну петицію від 21.05.2021 «Про заборону топінгування дерев і розробку комплексної програми по догляду за зеленими насадженнями міста» Кременецька міська рада повідомляє наступне.

Зелені насадження в місті Кременець утримуються відповідно до вимог чинного законодавства України. Зокрема, Постанови КМУ від 01.08.2006 № 1045, Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та ч. 1 ст. 10, ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Додатково інформуємо, що дане питання, – щодо заборони топінгування та розробки комплексної програми по догляду за зеленими насадженнями міста, буде винесене на розгляд постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Кременецька міська рада готова дослухатися до зауважень, пропозицій та закликає Вас долучитися до розробки зазначеної програми із залученням представників громади/громадських організацій.

Міський голова                                                                                       Андрій СМАГЛЮК