Відкрито виставку Ігоря Філика

Дата: 31.05.2021 14:01

У виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею нещодавно відкрито виставку «Ігор Філик, Акварель». На виставці представлено більше 40 робіт останніх двох років – це пейзажі Кременця, Рівного, а також інших історичних та живописних місць України, а також Швеції, Болгарії та інших країн. Особливу увагу привертають акварельні портрети дружини Олени.

Родом митець з Кременця тому знаково, що першу персональну виставку відкрив саме в рідному місті.

Народився художник в м. Кременці у 1967 році. Закінчив Кременецьку  ЗОШ №1, навчався в Львівському коледжі прикладного мистецтва ім.Труша, Українській Академії друкарства (Львів). Працював викладачем художньої школи та кафедри архітектури університету Водного господарства у Рівному, головним художником телекомпанії 11-тий канал. Нині Ігор Філик арт-директор (головний художник) компанії з виробництва казуальних ігор Заграва Геймс. Дружина Філик Олена cкрипалька, артистка камерного оркестру Рівненської філармонії. Син Філик Антон  художник - графік, ілюстратор.