Громадські слухання щодо перегляду тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах міста Кременець
3 червня, у приміщені будинку культури Кременецької міської ради відбулося громадське слухання щодо перегляду тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах міста Кременець. Зокрема, було запропоновано підняти вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті:
- граничну вартість разового квитка на проїзд у автобусі для міських перевезень пасажирів у розмірі 7,00 грн.;
- вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади, при наявності учнівського квитка, за період з 1 вересня до 30 червня включно - 3,00 грн.
На жаль на громадські слухання з’явилась мала явка населення, загалом зареєструвалися - 9 учасників, також на засіданні були присутні перевізники та керівництво міста.
Учасники громадського слухання висловили пропозиції щодо графіку та якості проїзду в громадському транспорті. Також громадян цікавив пільговий проїзд студентів, учнів шкіл та пенсіонерів.
Під час громадських слухань перевізниками було доведено до відома громадян розрахунок тарифу на автобусних маршрутах загального користування міського сполучення, які працюють у звичайному режимі руху.
У результаті гарячої дискусії, яка тривала 2 години, учасників слухання залишилось - 6, за відповідну пропозицію проголосувало 0 осіб, проти – 2 та утримались - 2 особи та дві особи не голосували.
Дане питання розглядатиметься на черговому засіданні виконавчого комітету яке відбудеться 8 червня 2021 року.