Вітання з Святою Трійцею!

Дата: 20.06.2021 12:56

Дорогі мешканці Кременецької громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо Вам здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди, родинного затишку та великого щастя. Нехай Свята Трійця єднає, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди та порозуміння, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань!

З повагою,

міський голова   Андрій СМАГЛЮК