Вітання з Ювілеєм!
Дата: 20.06.2021 13:29
Кількість переглядів: 334
Вітаємо з ювілеєм старосту сіл: Чугалі, Бонівка, Зеблази, Плоске, Підлісне – Тарнавську Оксану Анатоліївну!
Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
З повагою,
колектив міської ради та міський голова Андрій СМАГЛЮК