Результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені Галини Гордасевич, директора Кременецької гімназії №3, директора Кременецької гімназії №6.

Дата: 29.06.2021 15:40

Повідомлення

Відповідно до ст. 25 Закону України від 05.09.2017 р. №2145-VIII «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (із змінами), рішення Кременецької міської ради від 17.06.2021 року №1419 «Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кременецької міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням сесії від 27.05.2021 р. №1207» інформуємо про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької гімназії № 6 Кременецької міської ради.

Конкурс було оголошено наказом відділу освіти №40-ОД від 07.05.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кременецької гімназії №6 Кременецької міської ради». Даний наказ було розміщено на сайті Кременецької міської ради. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької гімназії № 6 Кременецької міської ради визначено Січковську Ольгу Вікторівну, яка набрала 91,67 балів.

Повідомлення

Відповідно до ст. 25 Закону України від 05.09.2017 р. №2145-VIII «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (із змінами), рішення Кременецької міської ради від 17.06.2021 року №1419 «Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кременецької міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням сесії від 27.05.2021 р. №1207» інформуємо про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької гімназії № 3 Кременецької міської ради.

Конкурс було оголошено наказом відділу освіти №39-ОД від 07.05.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кременецької гімназії №3 Кременецької міської ради». Даний наказ було розміщено на сайті Кременецької міської ради. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької гімназії № 3 Кременецької міської ради визначено Ковальчука Володимира Васильовича, який набрав 85,17 балів.

Повідомлення

Відповідно до ст. 25 Закону України від 05.09.2017 р. №2145-VIII «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (із змінами), рішення Кременецької міської ради від 17.06.2021 року №1419 «Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кременецької міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням сесії від 27.05.2021 р. №1207» інформуємо про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Г. Гордасевич Кременецької міської ради.

Конкурс було оголошено наказом відділу освіти №38-ОД від 07.05.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Г. Гордасевич Кременецької міської ради». Даний наказ було розміщено на сайті Кременецької міської ради. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Г. Гордасевич Кременецької міської ради визначено Герасименко Мирославу Борисівну, яка набрала 94,17 балів.