Святкування Івана Купала

Дата: 08.07.2021 09:42

7 липня в с. Куликів, відбувся масовий культурний захід з нагоди одного з найколоритніших літніх свят, яке прийшло до нас ще з дохристиянських часів – Івана Купала. У заході взяли участь міський голова Андрій Смаглюк спільно з заступником райдержадміністрації Аллою Злочевською.

На святі виступили художні колективи сіл району, які відтворили колорит купальської ночі.  Фінальним акордом свята стали традиційні купальські ігри та забави, у яких взяли участь всі присутні. Кульмінацією свята стало  спалення Купальського вогнища, яке об’єднало всіх присутніх навколо себе.

З давніх-давен свято Івана Купала мало в народі особливу шану. Наші предки вірили, що в цей день можна було позбутись усіх нещасть, змити хвороби, оновити життя, зустріти справжнє кохання і навіть знайти скарб.