Плетюк Сергій Анатолійович

Дата: 08.07.2021 12:33

Староста сіл: Діброва, Дунаїв, Богданівка, Куликів, Савчиці, Попівці, Весела, Новий Кокорів, Старий Кокорів, Колосова, Двірець, Рудка.

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 16 квітня 1973 року в с. Богданівка, Кременецького району, Тернопільської області. Одружений. Виховує двоє дітей.

З вересня 1980 року по червень 1983 року навчався в Богданівській початковій школі.

З вересня 1980  року по липень 1988 року навчався в Дунавській ЗОШ І-ІІІ ступенів

1988 по 1992 рр. навчався в Мирогощанському радгоспі-технікуму, де отримав спеціальність техніка-механіка.

Після навчання був прийнятий та працював  в КСПП «Хлібороб», механіком току.

29 липня 1998 року був переведений пасічником в СВЗП «Хлібороб». 24 квітня 2000 р. був звільнений у зв’язку з реорганізацією та прийнятий на новостворене господарство ТОВ «Гомін».

22 липня 2002 року був прийнятий на роботу слюсаром-монтажником приладового устаткування в Кременецькому «Львівтрансгаз».

2005-2015 рр. інженер-будівельник в ТОВ «Газ-Сервіс-Буд».

2015-2020 рр. сільський голова у Дунаївській сільській раді.