Привітання з нагоди 31-шої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

Дата: 16.07.2021 09:34

Сьогодні ми вшановуємо чергову річницю ухвалення історичного документу - Декларації про державний суверенітет України.

16 липня 1990року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Декларацією про державний суверенітет були визначені основні політичні, економічні, соціальні засади державотворення, задекларовані демократичний устрій та дотримання прав і свобод громадян, верховенство права. Принципи, проголошені у даному документі, закарбовані у положеннях чинної Конституції України та слугують для нас правовим і моральним орієнтиром у справі розбудови незалежної європейської Української держави.

Торуючи шлях до правової та заможної України, нам доводиться долати чи не найскладніші випробування за роки незалежності. Мусимо берегти суверенітет та цілісність країни, за що платимо високу ціну. Тож згадаймо цього дня Героїв, що жертвують життям заради миру та єдності українців.

Щиро вітаємо жителів громади із 31-шою річницею проголошення Декларації про Державний суверенітет України! Божого благословення вам, здоров’я,  щастя, впевненості і доброї надії на майбутнє, миру і злагоди у ваших родинах.

З повагою,

міський голова    Андрій СМАГЛЮК