Чергова тринадцята сесія Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 20.07.2021 12:23

Відбулась чергова тринадцята сесія Кременецької міської ради VІІІ скликання на якій розглядались питання «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів» та «Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік».

Депутатами було вирішено:

• передати з місцевого бюджету в 2021 році видатки у вигляді міжбюджетного трансферту із загального фонду бюджету капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів до Тернопільського обласного бюджету на придбання шкільного автобуса та придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та іх філій для організації дистанційного навчання;
  • збільшити дохідну частину загального фонду місцевого бюджету, в тому числі субвенція з місцевого бюджету: на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я; виплату грошової компенсації за належні для отриманні жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на територї інших держав за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, в тому числі Тернопільського обласного бюджету.