Оголошення!

Дата: 05.08.2021 15:44

Кременецький МРЦ ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» повідомляє, що як в районі так і в області епідемічна ситуація з коронавірусної інфекції почала погіршуватись. Так, в Кременецькому районі за 4 дні серпня зареєстровано 8 нових випадків, а в Тернопільській області – 101 випадок.
Як засвідчують результати референс-лабораторії 52 випадки COVID-19, викликані штамом «Дельта», який є найуразливіший від попередніх штамів.
Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються від COVID-19. Є лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді, як кашель та втрата нюху чи смаку менш поширені.
Також медики повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени.
В черговий раз доводимо до відома, що лише вакцинація проти COVID-19 захистить Вас від важких наслідків у випадку захворювання, послабить перебіг хвороби, а також суворо дотриматись карантинних вимог.
Закликаємо доросле населення району проявити громадянську позицію та свідомість – зробити щеплення проти COVID-19, тим самим запобігти подальшому поширенню захворювання, захистити себе та своїх близьких.