Шановні батьки-вихователі, прийомні батьки, опікуни, піклувальники!

Дата: 12.08.2021 16:19

16 - 17 серпня 2021 року у м. Тернополі відбудеться навчальний семінар для соціальних працівників, фахівців, які працюють з дітьми, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, усиновлювачів та кандидатів в усиновлювачі, який проводитиме тренер з США, батько-усиновлювач, Девід Літтл.

Тема семінару: ”Як навчити дитину саморегуляції”. Планується розглянути питання чому діти не здатні контролювати свої емоції та дії, які негативні фактори за цим стоять та як їх ліквідувати, як правильно реагувати на погану поведінку дитини, а також практичні поради для вирішення складних ситуацій.

Початок реєстрації учасників о 9:00 за адресою: м.Тернопіль, вул.Грушевського, 8, каб.329.

Місце проведення занять  –  м. Тернопіль, вул.Грушевського, 8, каб. 329.

Початок занять 16 серпня о 10:00 до 17:00;

17 серпня 10:00 до 13:00.

Семінар проводиться громадською організацією “Родина для дитини”.

Умови участі у заході можна дізнатися за тел. 097 71 11 526  Ілона Трикоз.

Особи, які бажають взяти участь у навчанні (із зазначенням номерів контактних телефонів), просимо інформувати службу у справах дітей  Кременецької міської ради до 10 год. 13 серпня 2021 року.

Про осіб, які бажають взяти участь у навчанні (із зазначенням номерів контактних телефонів), інформуйте службу у справах дітей облдержадміністрації до 12 год. 13 серпня 2021 року.

Начальник служби