Діткам, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах було вручено шкільні ранці

Дата: 25.08.2021 12:28

Після кількох місяців літніх канікул учні знову готуються до навчання. Потрібно купити новий рюкзак, зошити, щоденник та інше шкільне приладдя. Напередодні нового навчального року службою у справах дітей Кременецької міської ради за участі приватного підприємця Віктора Гуменюка, сім’ї Анатолія та Ольги Кулінчуків, діткам, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, було вручено 21 шкільний ранець з приладдям.

Тож вітаємо діток із початком нового навчального року та сподіваємося, що отримані подарунки стануть у нагоді.