Захід з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2021 12:48

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, представники влади, родини загиблих воїнів АТО та громадськість міста вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів біля пам’ятного знаку.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил). Молитвою, добрим словом згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.