Серпневі зустрічі педагогічних фахових спільнот
Відповідно до плану роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради з 25.08.2021р. по 30.08.2021р. було організовано серпневі зустрічі педагогічних фахових спільнот з теми «Організація якісного освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році у закладах освіти Кременецької міської ОТГ».
Консультанти центру спільно з педагогічними працівниками закладів освіти громади обговорили особливості організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.
Учасники зустрічей визначили пріоритетним впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти.