Відбулось перше пленарне засідання чергової п’ятнадцятої сесії VIII скликання

Дата: 31.08.2021 15:59

Сьогодні, 31 серпня 2021 року відбулось перше пленарне засідання п’ятнадцятої сесії VIII скликання Кременецької міської ради. В роботі пленарного засідання сесії із 34 депутатів міської ради взяти участь 31 депутат.

На порядок денний було винесено понад 80 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій.

В ході сесії депутати приділили особливу увагу питанням питанням освіти, а саме:

- про затвердження Статуту Чугалівської початкової школи Кременецької міської ради Тернопільської області в новій редакції;

- про відкриття додаткової дошкільної групи закладу дошкільної освіти «Мальви» с. Кушлин;

- про затвердження мережі закладів освіти, класів (груп) Кременецької міської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік.

Питання освіти надзвичайно болючі, адже у зв’язку з малою наповненістю класів, в школах громади не набираються класи на новий навчальний рік.

Згідно доручень сесії, депутатський корпус заслухав звіт КНП «Кременецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради про роботу підприємства за І півріччя 2021 року. Також заслухали звіт фінансового управління про виконання місцевого бюджету Кременецької міської ради за І півріччя 2021 року.