Вітання з Ювілеєм!

Дата: 31.08.2021 18:11

Кременецька міська рада та відділ культури і туризму щиро вітають завідувача відділу Великобережецького літературно-меморіального музею Олександра Неприцького-Грановського КРАЄВСЬКОГО Сергія Петровича з ювілеєм.

Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя.