З найкращими побажаннями вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 08:35

Перший день осені завжди особливий, адже він розпочинає важливий період – час навчання. Знання – це сила. Сьогодні пролунає довгоочікуваний дзвоник, який сповістить про початок нового навчального року і покличе малечу і молодь на перший урок, першу лекцію. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливо хочемо привітати зі святом наших першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання.

Хвилюючим цей день є й для одинадцятикласників, бо вони найближчим часом будуть обирати дорогу в доросле життя, і цей навчальний рік є останнім роком перебування в стінах рідної школи. Тож насолоджуйтесь моментами шкільного життя, як неоціненним дарунком долі. Постійно вчіться і вдосконалюйте свої знання, творіть на благо свої держави.

Від душі бажаємо дорослим витримки, оптимізму і натхнення у нелегкій справі навчання та виховання наших дітей. А молоді – наснаги і цілеспрямованості, підкорення нових вершин, активності та невичерпної енергії. Нехай навчальний процес приносить всім задоволення і радість, бажання працювати далі та самовдосконалюватись.

З повагою,

міський голова                                    Андрій Смаглюк