Кременеччина пропонує роботу освітянам

Дата: 01.09.2021 12:49

1 вересня – День знань, день із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Сьогодні в Україні працює майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів. Викладають майбутній фах майже трьом мільйонам студентів країни.

Цього року роботодавці Кременеччини подали у районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості 19 вакансій у сфері освіти.

У серпні 2021 року актуальними були пропозиції роботи, а саме: асистент вихователя, асистент вчителя, керівник музичний , вчителі: початкових класів, англійської мови, фізики. Зарплата у цих вакансіях – до 8 тис.грн.

Якщо Ви зареєстровані як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за сприянням служби зайнятості можна навчатися за напрямами: «Іноземні мови (англійська, німецька(польська) мова» ( термін навчання 1,7 міс.), «Практичний вебдизайн: проектування, створення та супроводження вебвузла» ( термін навчання 3 міс.) – в Західноукраїнському національному університеті; «Практичний вебдизайн: проектування, створення та супроводження вебвузла» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ДСЗ); «Технології комп’ютерної обробки інформації» ( термін навчання – 0,5 міс.) – в Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Відділ взаємодії з роботодавцями Кременецької районної філії                                               Тернопільського обласного центру зайнятості ( тел.0354622690)