РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 06.09.2021 12:38

В цьому році на розгляд комісії з питань громадського бюджету було подано 15 проєктів. Кожен з проєктів був детально обговорений та опрацьований членами комісії, пройшов перевірку на відповідність «Положенню про громадський бюджет Кременецької міської територіальної громади» затвердженого рішенням сесії Кременецької міської ради від 27.04.2021 року №829 із внесеними змінами згідно рішення сесії Кременецької міської ради від 29.07.2021 року №1779 «Про внесення змін в Положення про громадський бюджет Кременецької міської територіальної громади» (далі – Положення).

Розглянувши усі проєкти, обрали і проголосували за ті, які є загальнодоступними для усіх мешканців громади.

Членами комісії було підтримано та допущено до голосування дванадцять проєктів «Громадського бюджету», з якими можна ознайомитись на сайті Кременецької міської ради за посиланням: https://budget.e-dem.ua/6110700000/projects

Проєкти «Сучасна їдальня у Кременецькій гімназії №3», «Безкоштовний Wifi для Кременецької громади» та «Облаштування сцени концертної зали» було відхилено як такі, що не відповідають пунктам 7.5 та 7.6 Положення.

Звертаємо увагу мешканців громади, що проголосувати за проєкти можна буде починаючи з 15 вересня 2021 року до 05 жовтня 2021 року. Голосування здійснюється через електронну систему «Громадський бюджет» за посиланням, вказаним вище, або в паперовому вигляді в Центрі надання адміністративних послуг Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул.Шевченка,56.