Третє пленарне засідання п’ятнадцятої сесії VIII скликання Кременецької міської ради.

Дата: 23.09.2021 16:39

23 вересня 2021 року відбулось третє пленарне засідання п’ятнадцятої сесії VIII скликання Кременецької міської ради.

В роботі пленарного засідання сесії з 34-х депутатів взяли участь 21 депутат міської ради.

В ході засідання було розглянуто не всі питання з порядку денного, так як для розгляду питань про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність необхідно щоб були присутні 2/3 від загальної кількості депутатів.

Засідання було перенесено на четверте пленарне яке відбудеться найближчим часом.