Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Дата: 27.09.2021 15:12

КРЕМЕНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 вересня 2021 року                                                                               № 386

Про усунення порушень у сфері

земельного законодавства

та містобудування

Враховуючи інформацію управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин, керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», виконавчий комітет Кременецької міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Демонтувати тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності, встановленні з порушеннями вимог чинного законодавства, згідно додатку (додається).

2. Власникам тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (визначених в додатку) самостійно демонтувати свої об’єкти у 10-ти денний строк з дня прийняття даного рішення.

3. Доручити КП «Кременецьблагоустрій» Кременецької міської ради, після завершення терміну зазначеному у п. 2 даного рішення, в присутності представників управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради у 15-ти денний строк провести демонтаж  тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (згідно додатку).

4. КП «Кременецьблагоустрій» Кременецької міської ради у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо тимчасових споруд не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати їх розділення  на конструктивні елементи.

5. Кременецькому районному відділу поліції ГУНП у Тернопільській області забезпечити громадський порядк при виконанні робіт з демонтажу.

6. Фінансовому управлінню Кременецької міської ради забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7. Кременецькому РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд (згідно додатку) від електропостачання.

8. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9. Прийняте рішення опублікувати на сайті Кременецької міської ради.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ігоря Гука.

Міський голова                                                                      Андрій СМАГЛЮК