Вітання керівництва громади відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування с. Великі Бережці та с. Катеринівка

Дата: 01.10.2021 15:20

Сьогодні 1 жовтня міський голова Андрій Смаглюк спільно з головою районної державної адміністрації Віталієм Кудлаком привітали відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування с. Великі Бережці та с. Катеринівка центру надання соціальних послуг Кременецької міської ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Центр культури та дозвілля Кременецької міської ради з нагоди свята підготували святковий концерт.

Керівники громади та району побажали  здоров’я, мирного неба, щастя та благополуччя, світлої і ласкавої осінньої пори, сповненої душевного тепла, уваги і турботи.