Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 09:38

Шановні освітяни!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Саме на плечі вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідної землі виховуєте Ви, педагоги, в юних мешканцях нашої громади.

В цей святковий день висловлюємо глибоку вдячність за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість. Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному юному жителю нашої громади.

Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвої сили, особистого щастя і родинного тепла.

З повагою,

міський голова                                     Андрій Смаглюк