СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.10.2021 08:46

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 08 жовтня 2021 року                                                    №190-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 18 жовтня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні     питання:

2.1. Про затвердження Положення про Кременецьку ланку міської територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення ЛАНОВЕЦЬКИЙ Ю.Я.

2.2. Про затвердження Переліку місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту Кременецької міської територіальної громади.

2.3. Про представлення до нагородження Державною нагородою України «Мати – героїня».

Інформує: начальник відділу у справах сім'ї молоді і спорту СТАНІСЛАВЕНКО А.В.

2.4. Про схвалення проєкту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: заступник начальника фінансового управління ГУРЧИК Н.Ю.

2.5. Про схвалення Порядку списання об’єктів права комунальної власності Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: заступник начальника фінансового управління ГУРЧИК Н.Ю.

2.6. Про зарахування на квартирний облік Синицької Н.А.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.7. Про зарахування на квартирний облік Крутюка Н.І.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.8. Про зарахування на квартирний облік Томашевської Ю.М.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.9. Про зарахування на квартирний облік Березовського В.С.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.10. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.11. Про затвердження комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кременецької міської ради у новому складі.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.12. Про затвердження місцевої комісії  для формування пропозицій щодо потреби у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у новому складі.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.13. Про припинення функціонування прийомної сім’ї.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.14. Про надання дозволу на дарування квартири.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.15. Про надання дозволу на дарування будинку.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.16. Про надання дозволу органу опіки та піклування на відмову від прийняття спадщини.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.17. Про надання висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.18. Про надання дозволу на укладення угоди про поділ спадкового майна.

2.19. Про надання дозволу на дарування будинку.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.20. Про надання дозволу на дарування ½ частину будинку.

Інформує: заступник начальника служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.21. Про схвалення змін в Програму з управління майном комунальної власності Кременецької міської територіальної громадина 2020-2022 роки.

Інформує: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності  БАГРІЙ Ю.Л.

2.22. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.23. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2021 рік.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.24. Про розгляд заяви щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

2.25. Про визначення місця розташування стоянок таксі в м. Кременець.

Інформує: заступник міського голови ГУК І.М.

2.26. Про продовження строку договору на перевезення пасажирів на маршруті загального користування №4 в м. Кременець.

Інформує: заступник міського голови ГУК І.М.

2.27. Про схвалення програми підтримки заходів підготовки Стратегічного плану розвитку Кременецької громади на 2022 – 2028 рр.

Інформує: перший заступник міського голови МАРИНЮК О.С.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                      Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак