На Кременеччині працевлаштували 6 колишніх воїнів

Дата: 13.10.2021 12:10

14 жовтня – День захисників Вітчизни (День українського козацтва). Ми дякуємо і вшановуємо воїнів, які, ризикуючи життям, стояли чи стоять на сторожі миру та спокою у нашій державі.

За 9 місяців 2021 року послугами Кременецької районної філії Тернопільського ОЦЗ скористалися 15 військовослужбовці, які брали участь в АТО (ООС).

6 колишніх воїнів були працевлаштовані у сферах сільського господарства, торгівлі, 3 – уклали контракти на військову службу та повернулись у ЗСУ; 1 – був забезпечений тимчасовою роботою.

На 1 жовтня 2021 року для 5 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці, з них 80% – молодь віком до 35 років, 60% - з вищою освітою.

До слова, на сьогодні у службі зайнятості зареєстровано 172 вакансії у військових частинах. Є робота на посадах командирів, номерів обслуги гармат, стрільців, операторів, головних сержантів, розвідників та ін., а також для механіків, водіїв, монтажників, електриків, техніків, кухарів, телефоністів.

Відділ організації працевлаштування населення Кременецької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 2-26-90)