Робоча зустріч по питаннях проведення VI Міжнародного зимового чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги «Кременецькі медичні реалі-2022»

Дата: 19.10.2021 12:08

19 жовтня відбулась робоча зустріч міського голови Андрія Смаглюка, голови райдержадміністрації Віталія Кудлака, голови районної ради Світлани Кебалюк, ректора Кременецького медичного фахового коледжу ім. А. Річинського Петра Мазура та завідувача кафедри медицини катастроф та військової медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Арсена Гудими щодо співпраці в проведенні VI Міжнародного зимового чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги «Кременецькі медичні реалі-2022», який триватиме 24-26 лютого 2022 року. Традиційно участь в чемпіонаті беруть команди зі всіх областей України та із закордону.

Головна мета змагань - поглиблення знань і навичок надання екстреної медичної допомоги, підвищення своєї професійної майстерності.