Дата: 25.10.2021 17:33

КНП "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради  придбала спеціалізований санітарний автомобіль швидкої медичної допомоги типу А1 з обладнанням на базі автомобіля FIAT Ducato  L2H2.

Даний автомобіль, який придбали, обладнаний усім необхідним, щоб перевозити пацієнтів до закладів третинної медичної допомоги підтримуючи стан пацієнта протягом усього шляху і надавати невідкладну допомогу, моніторити і стабілізувати його стан, проводити необхідні маніпуляції між корпусами нашого лікувального закладу. Пацієнт буде під постійним наглядом лікаря.

Автомобіль підходить для експертного аналізу та для планової роботи.

Зокрема, автомобіль обладнаний:  ношами, пристроєм для перенесення пацієнта, що сидить, портативним кисневим балоном, дефібрилятором-монітором із записом показників пацієнта, сумкою для невідкладної допомоги.

Автомобіль був придбаний за кошти, одержані від НСЗУ за договорами про медичне обслуговування населення вартістю 1 млн 538 тис 900 грн.

Кременецька міська рада докладає максимум зусиль для підтримки лікарні та допомоги населенню громади в цей  важкий час, час пандемії.