77 рік з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2021 09:49

28 жовтня в Україні ось вже 77 рік, як відзначається знаменний день для нашої Батьківщини, нашого народу — День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.
Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.

Світла пам'ять воїнам, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині!