Друге пленарне засідання шістнадцятої сесії VIII  скликання Кременецької міської ради.

Дата: 28.10.2021 12:01

Відбулось друге пленарне засідання шістнадцятої сесії VIII  скликання Кременецької міської ради.

Під час засідання депутати  проголосували про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату Кременецької міської ради її виконавчих органів 2021/2022роки.

В ході розгляду питань порядку денного було підтримано питання про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад». Асоціація об’єднаних територіальних громад - це об’єднання місцевих рад об’єднаних територіальних громад, що створене з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування відповідного рівня щодо захисту прав та інтересів об’єднаних територіальних громад, сприяння їх розвитку.

В ході засідання було розглянуто не всі питання з порядку денного, так як для розгляду питань про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність необхідно щоб були присутні 2/3 від загальної кількості депутатів.

Засідання було перенесено на третє пленарне яке відбудеться найближчим часом.