Вітання з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 10:43

Вітання з Днем працівника соціальної сфери!

5 листопада міський голова Андрій Смаглюк, перший заступник міського голови Олександр Маринюк, заступник міського голови Микола Матвіюк, секретар ради Ігор Остапчук та заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська з нагоди Дня працівника соціальної сфери України привітали працівників соціальної сфери Кременецької громади з професійним святом та благодійників громади.

Керівництво громади вручили подяки кращим з кращих працівникам соціальної сфери, а також благодійникам за допомогу і підтримку громади.

Подякували кожному за щоденну нелегку працю: «Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів!»

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України відбувся невеличкий концерт.Фото без описуФото без описуФото без опису