Вітаємо всіх з Днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2021 08:57

Вітаємо всіх з Днем української писемності та мови!

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Саме мова є душею нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким пишається волелюбний український народ.

Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. Українською мовою промовляє дух нашої свободи. Так само, як відновлена воля і демократія, державна мова потребує нині щоденної праці і підтримки.

У святковий День української писемності та мови хочемо щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову.

Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

Щастя, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.

Міський голова                       Андрій СМАГЛЮК