Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 25.11.2021 14:46

25 листопада міський голова Андрій Смаглюк  провів комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

З метою захисту найкращих інтересів дітей нашої громади працює комісія з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії було розглянуто п’ять питань які стосувалися: про доцільності /недоцільності  відібрання малолітніх дітей без позбавлення батьківських прав; про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав; про влаштування дітей в сім’ю патронатного вихователя; та інші.