Дата: 25.11.2021 15:34

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про схвалення Положення про управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Кременецької міської ради.

438

2.

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

439

3.

Про зарахування на квартирний облік  Мізоцького  О.С.

440

4.

Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади Тернопільської області на 2022 – 2024 роки».

441

5.

Про схвалення змін в Програму з управління майном комунальної власності Кременецької міської територіальної громади на 2020-2022 роки.

442

6.

Про затвердження порядку подання документів для участі у програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

443

7.

Про схвалення програми фінансової підтримки громадських спортивних організацій Кременецької міської територіальної громади  на 2022 рік.

444

8.

Про розгляд заяви гр. Сидорук Земфіри Галінурівни щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі по вул. Шевченка в місті Кременець.

445

9.

Про погодження  внесення змін  до рішення сесії міської ради від 24 грудня 2020 року №47 «Про затвердження Програми «Культурно-мистецьке життя Кременецької міської  територіальної  громади на 2021 рік».

446

10.

Про погодження дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів з балансу публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького.

447

11.

Про погодження дозволу на передачу бібліотечного фонду та малоцінних необоротних активів до Кременецького медичного фахового коледжу ім. А. Річинського.

448

12.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 400 від 18 жовтня 2021 року «Про затвердження комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кременецької міської ради у новому складі».

449

13.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №401 від 18.10.2021 року «Про затвердження місцевої комісії  для формування пропозицій щодо потреби у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у новому складі».

450

14.

Про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітніх дітей.

451

15.

Про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини.

452

16.

Про надання дозволу на дарування будинку в користь онуків.

453

17.

Про надання дозволу на вчинення правочину.

454

18.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

455

19.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

456

20.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

457

21.

Про схвалення Програми «Культурно - мистецьке життя Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік».

458

22.

Про схвалення   змін до місцевої Програми розвитку та фінансової     підтримки комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на період 2021-2023 роки.

459

23.

Про схвалення  місцевої  Програми розвитку та фінансової     підтримки комунального некомерційного підприємства «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради на період 2022-2024 роки.

460

24.

Про схвалення Порядку утворення Наглядової ради комунального підприємства Кременецької  міської ради.

Про відмову

461

25.

Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

462

26.

Про надання дозволу на розробку  робочого проєкту будівництва  каналізаційного колектора по вулицях  Шевченка, У.Самчука, А.Пушкаря, Спортова у м. Кременець.

463

27.

Про утворення архітектурно – містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та дизайну міського середовища управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Рішення не прийняте

28.

Про представлення до нагородження Державною нагородою України «Мати – героїня».

464

29.

Про надання дозволу на дарування 1/3 частки будинку.

465

30.

Про надання дозволу на переоформлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (автомобіля).

466

31.

Про влаштування дітей в сім’ю патронатного вихователя Мурадин О.І.

467

32.

Про надання дозволу на ремонт підпірної стіни по вул. Ліцейна, вул. Словацького та вул. Б. Харчука у м. Кременець.

468

33.

Про погодження проведення капітального ремонту частини дорожнього покриття по вул. Дубенська в м. Кременець.

469

Міський голова                                                                        Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО