Звіт міського голови про роботу за 2021рік

Дата: 04.12.2021 12:57

3 грудня міський голова Андрій Смаглюк відзвітував перед громадою про свою роботу і діяльність міської ради та її виконавчого комітету у 2020/2021 рр. (від початку своєї каденції).

Зустріч із жителями громади тривала близко двох годин. На їх початку міський голова наголосив, що завдяки спільним зусиллям депутатам міської ради, членам виконкому, керівникам комунальних підприємств, установ і закладів, голові та депутатському корпусу обласної ради, підрядним організаціям, активної і дієвої участі громадськості вдасться досягти наміченого.

У своєму виступі Андрій Миколайович проаналізував результати спільної роботи: виконавчого комітету, депутатського корпусу, відділів, управлінь, структур, комунальних установ та підприємств Кременецької міської ради.

Після свого виступу міський голова надав вичерпні відповіді на питання від присутніх.