Друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Кременецької міської ради 8 скликання.

Дата: 09.12.2021 16:55

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Кременецької міської ради 8 скликання.

У ході роботи депутати прийняли рішення:

про введення у штатний розпис відділу освіти Кременецької міської ради штатних одиниць;

про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти Кременецької міської ради.

Основу порядку денного склали питання пов’язані із наданням дозволів на затвердження проєктів землеустрою, технічної документації із землеустрою та ін.

Окрім того, депутати підтримали рішення про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік.

З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Засідання сесії було перенесено на третє пленарне.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису