СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.12.2021 09:01

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 09 грудня 2021 року                                                                        №223-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 15 грудня 2021 року о 15.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні     питання:

2.1. Про погодження дозволу на списання  основних засобів  з балансу   КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької  міської  ради.

Інформує: перший заступник міського голови МАРИНЮК О.С.

2.2. Про організацію торгівлі деревами хвойних порід у передноворічний період.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.3. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.4. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.11.2021 року №441 «Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади Тернопільської області на 2022 – 2024 роки».

Інформує: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності  СТЕЦЮК А.С.

2.6. Про схвалення Положення з обстеження земельних ділянок на території Кременецької міської територіальної громади".

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.7. Про затвердження акту приймання-передавання документів.

Інформує: заступник міського голови ГУК І.М.

2.8. Про дозвіл на виносну та виїзну торгівлю під час проведення святкових заходів з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Інформує: заступник міського голови ГУК І.М.

2.9. Про схвалення місцевої програми забезпечення лікарськими та технічними засобами пільгових верств населення на 2022-2024  роки.

Інформує: начальник УСЗН НАБОК Р.М.

2.10. Про затвердження висновку про доцільність відібрання малолітніх дітей без позбавлення батьківських прав.

Інформує: начальник служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.11. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: начальник служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.12. Про надання неповнолітній дозволу на відчуження 1/3 частки квартири.

Інформує: начальник служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.13. Про надання неповнолітній дозволу на укладення договору купівлі-продажу.

Інформує: начальник служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.14. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю.

Інформує: начальник служби в справах дітей МЕЛЬНИК Г.С.

2.15. Про затвердження протоколу комісії з визначення та відшкодування збитків за користування земельними ділянками комунальної власності без належного оформлення правовстановлюючих документів від 11 листопада 2021 року.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.16. Про схвалення проекту бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: заступник начальника фінансового управління ГУРЧИК Н.Ю.

2.17. Про представлення до нагородження Державною нагородою України «Мати – героїня».

Інформує: начальник відділу у справах сім'ї молоді і спорту СТАНІСЛАВЕНКО А.В.

2.18. Про схвалення розміру вартості харчування у закладах загальної середньої освіти Кременецької міської територіальної громади у 2022 році.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

2.19. Про схвалення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей, які здобувають дошкільну освіту в закладах освіти Кременецької міської територіальної громади у 2022 році.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

2.20. Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

2.21. Про утворення архітектурно – містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та дизайну міського середовища управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                       Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак