60-річчя Центру культури і дозвілля

Дата: 13.12.2021 09:07

12 грудня 2021 року в Кременці відзначили  ювілей - 60-річчя Центру культури і дозвілля.

Завдяки подвижницькій праці працівників культури та активній життєвій позиції жителів громади будинок культури став місцем відпочинку, зустрічей, перших побачень, місцем, де жителі громади спільно зустрічають свята.

З нагоди святкового ювілею відбулись урочистості на яких були присутні: міський голова Андрій Смаглюк, заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська, начальник відділу культури Ганна Бобровська, жителі та гості громади.

Очільник громади подякував творчому колективу Центру культури і дозвілля, його директору Аліні Твердохліб, усім учасникам художньої самодіяльності за професійну майстерність і великий особистий внесок у розвиток культури громади. Побажав, щоб і надалі ваш будинок культури збирав повні зали глядачів, щоб завжди в ньому лунали пісня і сміх, а творчий колектив працював ще багато-багато років на радість усім людям.