Оголошення!

Дата: 13.12.2021 16:23

У зв’язку з погіршенням метеоумов та з метою запобігання виникненню можливих надзвичайних ситуацій, Кременецька міська рада звертається із проханням до мешканців міста бути обережними на можливих слизьких тротуарах та вулицях. До власників транспортних засобів прохання бути уважними за кермом, обирати помірну швидкість руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Закликаємо не виїжджати на машинах без зайвої потреби, бо зайва кількість машин не дозволяє своєчасно і якісно провести прибирання. Особливо просимо не паркувати автомобілі на узбіччях вулиць. Так як припаркований автомобіль не дозволяє якісно працювати спецтехніці.

На даний час КП «Кременецьблагоустрій» залучена вся можлива техніка для покращення пересування транспорту по громаді.

Можливі перебої автобусного транспорту!