Скликання третього пленарного засідання чергової сімнадцятої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 15.12.2021 08:25

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  14 грудня  2021 року                                                         № 225-ОД

Про скликання третього пленарного засідання

чергової сімнадцятої  сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати третє  пленарне засідання  чергової сімнадцятої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання 21   грудня  2021 року о 14.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу  КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Доповідає Олександр  МАРИНЮК  - Перший заступник міського голови.

1. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради на 2022рік.

Доповідає Олександр  МАРИНЮК  - Перший заступник міського голови

1. Про затвердження  місцевої програми забезпечення  лікарськими та технічними засобами пільгових верств населення на 2022-2024 роки.

Доповідає Олександр  МАРИНЮК  - Перший заступник міського голови

1. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів з балансу публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького

Доповідає Ганна БОБРОВСЬКА – Начальник  відділу культури та туризму

1.  Про надання дозволу на передачу бібліотечного фонду та малоцінних необоротних активів до Кременецького медичного фахового коледжу ім. А. Річинського.

Доповідає Ганна БОБРОВСЬКА – Начальник  відділу культури та туризму

1. Про включення до Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Кременецької міської ради

Доповідає:   Лариса ДЗІКАНЮК  -  Адміністратор Центру надання адміністративних послуг.

1. Про затвердження  «Положення з обстеження земельних ділянок на території Кременецької міської територіальної громади»

Доповідає:   Павло РИМАР  -  Управління архітектури, житлово-комунального господарства  та земельних відносин.

1. Про передачу запасів (солі) з Управління архітектури, житлово-комунального господарства   та земельних відносин   на КП «Кременецьблагоустрій»

1. Про встановлення мінімальної вартості  місячної оренди 1 кв. метра загальної площі   нерухомого майна фізичних осіб на території   Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік

Доповідає:  Олена ТАРТАК  - Начальник юридичного відділу

1. Про затвердження Програми  соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади Тернопільської області на 2022 – 2024 роки».

Доповідає:  Алла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної      власності .

1. Про затвердження Програми підтримки органів державної влади на 2022рік.

Доповідає:  Надія ГУРЧИК - Заступник начальника управління  - начальник бюджетного відділу фінансового управління

1. Про внесення змін до  місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік

Доповідає:  Надія ГУРЧИК - Заступник начальника управління  - начальник бюджетного відділу  фінансового управління

1. Про місцевий бюджет Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

1. Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне

3. Секретарю ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання третього пленарного засідання чергової сімнадцятої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               Андрій  СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені: