Відкрите суспільство. Культура пам’яті

Дата: 15.12.2021 16:15

Берлінська організація DAX за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН організовує семінари для країн Східної Європи: Білорусі, Болгарії, України, Молдови,  Росії а також Азербайджану.

Зокрема, у жовтні в столиці Німеччини відбувся один із таких семінарів на тему: «Відкрите суспільство. Культура пам’яті», у якому взяла участь Степанюк Наталія Володимирівна, учитель німецької мови Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2. Захід мав на меті розширити та поглибити знання  про відкрите суспільство, виховувати у громадян культуру пам’яті щодо подій, які спровокували масштабні трагедії. Незабутніми враженнями про дні, проведені в Берліні, про зустрічі із цікавими людьми Наталія Володимирівна поділилася зі своїми колегами – вчителями німецької мови на семінарі-практикумі, який відбувся 9 грудня за сприяння КУ «ЦПРПП», зокрема консультанта з іноземних мов Петрук Галини Михайлівни. У заході також взяла участь Скакальська Ірина Богданівна – доктор історичних наук, завідувач кафедри історії та методики навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, яка розповіла про суспільно-політичні події, що відбувалися в Німеччині наприкінці ХХ століття.  Учасники семінару внесли пропозиції щодо використання берлінських матеріалів на уроках німецької мови.