ДП “Кременецьке УПРГ» інформує!

Дата: 20.12.2021 09:34

ДП “Кременецьке УПРГ» звертає увагу на випадки порушення власниками житла багатоповерхової забудови м. Кременець. Правил безпеки систем газопостачання та Державних Будівельних норм «Газопостачання» В.2.5.-20:2018 при проведенні ряду фасадних робіт, перепланування та перебудови житла.

Зазвичай, при утепленні фасаду багатоповерхівок чи при проведенні добудов до будинку без належних на те правових підстав зовнішні будинкові газопроводи замуровуються, з порушенням будівельних норм та вимог правил безпеки газопостачання.

Категорично забороняється проходження зовнішніх газових комунікацій через житлові приміщення. До інженерних комунікацій має бути забезпечений постійний доступ, з метою належного та вчасно їхнього технічного обслуговування чи ремонту працівниками спеціалізованого підприємства газового господарства.