Результати конкурсу дитячого малюнка «Кременецька громада 2028»!

Дата: 22.12.2021 09:13

Результати конкурсу дитячого малюнка «Кременецька громада 2028»!

Кременецькою громадою було оголошено конкурс дитячого малюнка «Кременецька громада 2028», який проводився у школах громади з метою популяризації процесу стратегічного планування серед молодших мешканців громади і залучення їх думки до формування Візії Кременецької громади у 2028 році.

21 грудня в кабінеті міського голови Андрія Смаглюка конкурсною комісією обрано п’ять переможців. Вибір міському голові, заступникам та секретарю ради дався не легко, адже було представлено 58 надзвичайно цікавих та креативних робіт. В кожній роботі було зображено нашу громаду, якою її хочуть бачити найменші мешканці.

Керівниками громади було проведено аналіз та визначено переможцями:

1 місце – Карпюк Єлизавета Олександрівна, учениця 9-Б класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

2 місце – Марчук Олександр Сергійович, учень 6 класу  Плосківської гімназії, та Горобець Тетяна Олександрівна, учениця 5-Б класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

3 місце – Кощук Вікторія Олександрівна,  Царук Ірина Миколаївна, учениці 8 класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, та Герасимюк Маргарита Володимирівна, учениця 7 класу Горинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Окрім того, найкращим локальним проектом під назвою «Проект паркової зони м. Кременець «МРІЯ», було визначено роботи Мартинюка Віктора Володимировича, учня 10-А класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця, який дуже відповідально віднісся до поставленого завдання.

Найближчим часом переможцям буде вручено подарунки.