Засідання ІІІ Стратегічної сесії з розробки Стратегічного плану розвитку Кременецької міської територіальної громади на 2022-2028рр.

Дата: 30.12.2021 10:04

29 грудня в приміщенні Кременецького Центру Культури та Дозвілля відбулось третє засідання членів Робочої Групи з розробки Стратегії Розвитку громади на 2022-2028 роки.

Учасники зустрічі обговорили проєкти стратегічного бачення громади у 2028 році, доповнили перелік факторів SWOT і напрацювали ряд ідей стратегічних проєктів розвитку, які можуть увійти до операційного плану стратегії на 2022-2024 роки.

Стратегічну сесію урізноманітнила презентація бачень майбутнього громади, які підготувала місцева молодь – переможці конкурсу дитячого малюнку «Моя громада 2028».

Діти акцентували на потребі створення креативних публічних просторів, відновленні кременецького парку і створенні нових робочих місць.

Напрацюванню ідеї для проєктів розвитку передував перегляд фокусних інтерв’ю з мешканцями старостинських округів Кременецької громади. Загалом учасники стратегічної сесії напрацювали близько 30 пропозицій ідей проєктів і заходів економічного, туристичного та інфраструктурного спрямування

Посилання на огляд дитячих робіт, які надійшли на конкурс малюнку «Моя громада 2028»:

Посилання на інтерв’ю з мешканцями старостинських округів на тему визначення основних проблем громади, та шляхів їх вирішення:

Експертний та методологічний супровід при розробці Стратегії розвитку Кременецької громади на 2022-2028 роки надають фахівці Юрій Войціцький та Андрій Мартишко.

Міським головою Андрієм Смаглюком було нагороджено переможців конкурсу дитячого малюнку «Моя громада 2028» заохочувальними подарунками.