Збір ідей проєктів для Стратегії Кременецької громади 2028

Дата: 30.12.2021 14:40

Збір ідей проєктів для Стратегії Кременецької громади 2028???

Шановні Мешканці Кременецької громади та представники інших зацікавлених сторін. У Кременецькій громаді триває розробка Стратегії Розвитку на 2028-2028 роки!

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до цього процесу шляхом подання своїх ідей проєктів і заходів, які можуть потрапити до плану реалізації на 2022-2024 роки.

?Ідеї можуть мати як економічний, соціальний, екологічний вимір, стосуватись сфери цифровізації громади, туризму і покращення якості та доступності публічних послуг.

По можливості просимо вказувати приблизний період реалізації, вартість і перелік зацікавлених сторін і партнерів.

Інформаційні матеріали, які стосуються аналізу соціально-економічного стану громади, та інші документи можна переглянути у розділі «Стратегія розвитку 2028» на сайті громади за посиланням: https://gromada.org.ua/.../strategiya-rozvitku-09-00-01.../

Питання, пропозиції та ідеї, які стосуються розвитку громади до 2028 року, можна надсилати до 10 січня 2022 р., 15:00 год. на адресу: officekremrada@ukr.net

Маринюк Олександр Сергійович - перший заступник міського голови

номер телефону: (+3803546) 2 42 90.

Будемо вдячні за Вашу активність і співпрацю!