Дата: 18.01.2022 12:47

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про  затвердження Положення про надання матеріальної допомоги окремим категоріям населення у Кременецькій міській територіальній громаді.

512

2.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

513

3.

Про надання допомоги на поховання.

514

4.

Про схвалення Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.

Інформує: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проєктного менеджменту  СТЕЦЮК А.С.

515

5.

Про зняття з квартирного обліку Клапко (Путькалець) О. В.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

516

6.

Про передачу проектно – кошторисної документації.

517

7.

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

518

8.

Про розгляд звернення Струкало Л. А. щодо скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

519

9.

Про схвалення внесення змін до рішення сесії від 22 жовтня 2021 року № 2613 «Про затвердження «Програми «ВЕТЕРАН» на 2022-2024 роки».

Інформує: начальник Управління соціального захисту населення та охорони здоров'я НАБОК Р.М.

520

10.

Про схвалення внесення змін до рішення сесії від 22 жовтня 2021 року № 2614 «Про затвердження «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2022-2024 роки».

521

11.

Про погодження вартості та калькуляції платних послуг Кременецького краєзнавчого музею.

Інформує: начальник відділу культури БОБРОВСЬКА Г.В.

522

12.

Про затвердження комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кременецької міської ради у новому складі.

523

13.

Про затвердження місцевої комісії  для формування пропозицій  щодо потреби  у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у новому складі.

524

14.

Про створення прийомної сім’ї та передачу дітей на виховання та спільне проживання.

525

15.

Про відмову у наданні дозволу Кременецькому відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Івано-Франківськ) на реалізацію житлової квартири, право користування якою має малолітня дитини.

526

16.

Про надання дозволу на відчуження часток земельних ділянок, право власності на які має малолітня дитина.

527

17.

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт на 2022 рік для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання.

528

18.

Про схвалення Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Кременецької міської ради на 2022 рік.

529

19.

Про схвалення місцевої Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення Кременецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

530

20.

Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2022 рік.

Інформує: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів МАТВІЮК М.М.

531

21.

Про схвалення Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

532

Міський голова                                                                                          Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО