Профконсультаційний захід для  безробітних жінок на тему «Послуга патронату над дитиною – нова форма офіційного працевлаштування».

Дата: 25.01.2022 16:22

25 січня 2022 року фахівцями сектору рекрутингу Кременецької районної філії Тернопільського ОЦЗ організовано профконсультаційний захід для  безробітних жінок на тему «Послуга патронату над дитиною – нова форма офіційного працевлаштування». Захід проходив за участі  фахівців Центру надання соціальних послуг Кременецької міської ради.

Завідувач сектору рекрутингу розповіла безробітним про новий для України альтернативний вид офіційної зайнятості - патронатний вихователь. Також було наголошено, що на території громади вже є дві патронатні сім’ї, створених в родинах колишніх безробітних, що теж отримали інформацію під час такого заходу.

Начальник відділення соціальної роботи Олександр Бовтун та фахівець із соціальної роботи Світлана Дмитрук роз’яснили  присутнім що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники,  про особливості  відбору кандидатів у патронатні вихователі та специфіку їх навчання. Ознайомили з переліком документів, оплатою послуг патронатного вихователя та виплатами соціальної допомоги на утримання дітей і подальшим супроводом таких сімей.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Присутнім був представлений відеоролик, в якому  патронатні вихователі поділилися власним досвідом  створення таких сімей.

По закінченні зустрічі учасникам заходу, які зацікавились даною програмою, було надано індивідуальні консультації.

Директор  Кременецької районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості                        Олег ІЛИНИЧ